ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка Марморіно в інтер'єрі

Декоративна штукатурка Марморіно в інтер'єрі

Декоративна штукатурка Марморіно – це ідеальний вибір для створення художнього декору під мармур на стінах. Такий матеріал ідеально підійде, як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення стін.

Особливістю штукатурки Марморіно є можливість створення, як ефекту шліфованого каменя, так і сучасні декори у стилі «арт» з матовими елементами. Крім того, саме за допомогою декоративної штукатурки  Марморіно можна створити марморино під бархат, який не рідко можна побачити в оздоблені палацових інтер’єрів.

Окрім широкого вибору дизайнерських рішень декоративна штукатурка Марморіно «ефект натурального каменя» є екологічним та еластичним матеріалом з високою стійкістю до впливів зовнішніх факторів. Декоративна штукатурка Marmarino Classico наноситься на ґрунтовку Marcotherm Primer,  а в поєднанні з Antica Calce Plus досягається розкішний блиск покриття. Декоративна штукатурка Марморино наноситься в 2-3 шари з загальним економічним розходом матеріалу 2,5 кг-м².

Для того, щоб декор Марморіно став ексклюзивним та довговічним капіталовкладенням, його нанесення варто довіряти тільки професіоналам. Знайти команду досвідчених експертів, сучасне обладнання та оригінальні декоративні матеріали Ви можете у компанії «Проф-Фарбування» в Україні.

Для того, щоб замовити декоративну штукатурку Марморіно для якісного оздоблення стін Вам необхідно або підтвердити запит на проведення декоративних робіт на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами «Проф-Фарбування» в Києві.

Marmorino 350 грн./ м2

У вартість входить матеріал + робота