en - язык ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ «Американка»

Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ «Американка»

Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ «Американка» - це якісно нове рішення для декоративного оздоблення фасадів та внутрішньої частини стін. За своєю структурою штукатурка МАК-Спрей представлена у вигляді в’язкого, текстурного покриття, яке зовні нагадує краплі дощу, що дозволяє реалізувати дизайн проект з різною фактурою та варіацією кольорів. Завдяки естетичній привабливості та високій механізації оздоблювальних робіт, декор «Американка» широко застосовується для декорування, як висотних комерційних об’єктів, так і для дизайнерського оформлення офісу або приватного будинку.

Особливістю декору «Американка» є не тільки естетично привабливий зовнішній вигляд, але й відсутність попередньої підготовки стін, що дозволяє миттєво реалізувати будь-яке дизайнерське рішення. Можливість сучасно та без зайвих затрат реалізувати оздоблювально-декоративні роботи для стін будь-якої складності, робить даний вид покриття оптимальним вибором для проведення оздоблювальних робіт  для об’єктів будь-якого цільового призначення.


Основними перевагами декоративної штукатурки «Американка» є:

 • Естетично привабливий зовнішній вигляд;
 • Широкий вибір фактур та кольорових рішень;
 • Висока швидкість нанесення матеріалу;

  Декоративна штукатурка для стін машинним способом дозволяє максимально швидко провести обробку великих площ.

 • Штукатурка без попередньої підготовки стін;;

  Під час використання декоративної штукатурки даного типу не потрібно застосовувати попереднє шпаклювання для вирівнювання стін, на відміну від проклейки шпалер. Після нанесення обраного малюнку поверхня стін  покривається фарбою, воском, лаком або глазур’ю необхідного кольору.

 • Економічність у використанні;

  Використання «американської» декоративної штукатурки дозволяє помітно зекономити розхід матеріалу.

 • Висока паропроникність;
 • Відмінна шумова та звукова ізоляція;
 • Стійкість до механічних пошкоджень та забрудненню;
 • Простота у догляді;
 • Екологічна безпечність;
 • Експлуатаційна довговічність.

Ряд переваг та відмінні технічні характеристики дозволяють використовувати дане фінішне покриття для  рельєфного оформлення стін найрізноманітніших приміщень. Висока адгезія до основи,  максимальна паропроникність та екологічність роблять декор «Американка» ідеальним вибором для проведення оздоблювальних робіт, як в ванній кімнаті, так і в басейнах або СПА-Зонах. Продуктивність «американської» штукатурки для стін складає понад 250 м² готового покриття за зміну, що дозволяє реалізувати дизайн-проект для фасадів або інтер’єрів у найкоротші терміни. Крім того, застосування фасадної штукатурки МАК-СПРЕЙ «Американка» дозволяє знизити вартість проведення оздоблювальних  робіт  у чотири рази, у порівнянні  з іншими варіантами оформлення стін. Висока механізація нанесення, рівномірне розподілення матеріалу та  швидкість реалізації оздоблювальних робіт роблять дане декоративне покриття для стін фінансово вигідним та красивим капіталовкладенням.

Декоративна штукатурка «Американка». Види та характеристики.

Декоративна штукатурка «Американка». Види та характеристики.

Декоративна штукатурка для стін «Американка» - це гармонійне поєднання модного ефекту «краплі дощу», різної фактури та високої швидкості нанесення. Завдяки широкому вибору рельєфів, кольорів та відтінків, на сьогодні можна швидко та ефектно прикрасити будь-який будівельний об’єкт.

Процес нанесення декоративної штукатурки «Американка» реалізується завдяки  проекційному пістолету та компресору, за допомогою яких можна нанести до десяти різноманітних рельєфів. Це можуть бути, як об’ємні або нестандартні фактури, так і дизайнерські рішення з дрібною фракцією в стилі мінімалізм. Обирати «правильну» декоративну штукатурку варто в залежності від інтер’єрного або екстер’єрного рішення, а також від конструкційних особливостей об’єкту.


Розрізняють наступні види декоративної штукатурки «Американка»:

 • Industry;

  Особливістю декоративної штукатурка «Американка» Industry є дрібна фракція матеріалу. Таке покриття буде ідеальним вибором, як для комплексного, так і для фрагментального декорування стін, де необхідно приховати недоліки поверхні.

 • Facade;

  Декоративна штукатурка «Американка» колекції Facade спеціально створена для швидкого та красивого оформлення фасадів будівель. Завдяки високій стійкості до різких температурним коливанням та стійкості до механічних пошкоджень, фасадне, декоративне покриття з крупною фракцією гармонійно довершить будь-який архітектурний ансамбль.

 • Comfort;

  Колекція «Американка» Сomfort  –  це відмінний вибір для реалізації дизайнерських рішень будь-якої складності. Базові бежеві, шоколадні та сірі відтінки у поєднанні з зернами середньої фракції створюють затишний та сучасний інтер’єр.

 • Office.

  Машинна штукатурка Американка «Office» - це відмінний вибір для створення сучасного офісного інтер’єру. Завдяки яскравим кольорам та модним відтінкам за допомогою декоративного  покриття «Office» легко можна підкреслити бренд-бук підприємства.

В залежності від сфери застосування декоративного покриття, варто обирати не тільки кольорову гаму, але й декоровані складові. На сьогодні, модні дизайнери приділяють особливу увагу, як декоративним камінцям або перламутровим чіпсам, так і мозаїчним фрагментам в інтер’єрі стін. Не меншою популярністю користується і венеціанська штукатурка в оформлені приміщень. Саме за допомогою венеціанської штукатурки можна легко досягти не тільки ефект натурального мармуру або каменя на стінах, але й шовку або розкішного бархату. Можливість реалізувати справжній дизайнерській шедевр робить художню штукатурку справжнім must have, попит на яку з кожним роком тільки зростає.

Особливості та технології нанесення

Особливості та технології нанесення "Американської" декоративної штукатурки

Основною перевагою декоративного покриття «Американка» є не тільки широкий вибір дизайнерських рішень, але й відмінні експлуатаційні характеристики. Завдяки в’яжучій речовині, наповнювачу у вигляді піску або каменю, а також присадкам досягається висока стійкість до впливів факторів зовнішньої середи. Крім того, декоративна штукатурка «Американка» має антисептичні та бактерицидні властивості. Саме тому, такий оздоблювальний матеріал не рідко можна побачити, як частину інтер’єрного рішення в медичних закладах з високими вимогами до санітарно-гігієнічних норм.

В залежності від вигляду в’яжучої речовини машинний декор «Американка» буває наступних видів:

 • Цементна штукатурка;

  В основі декоративної штукатурки знаходиться вапняно-цементна суміш, завдяки чому матеріал є оптимальним вибором для внутрішньої та зовнішньої обробки стін з максимальною експлуатаційною довговічністю.

 • Полімерна штукатурка.

  Основою полімерної штукатурки є акрилова смола, яка є стійкою до різких температурних перепадів та підвищеної вологості. Полімерна декоративна штукатурка підійде для дизайнерського оформлення фасадів та приміщень, а різноманітні присадки забезпечать реалізацію надскладних фактур шкіри або бархату.

Специфіка та технології нанесення машинної штукатурки

Специфіка та технології нанесення машинної штукатурки

Нанесення декоративної штукатурки «Американка» реалізується машинним способом, який дозволяє не тільки швидко нанести суміш на великі площі, але й помітно зекономити матеріали. Головними інструментами для механізованого нанесення декоративного покриття є хопер ківш, який функціонує у парі з пневматичним компресором. Наступним етапом роботи є ґрунтовка стін та фарбування лаком або фарбою.

Оздоблення стін машинною штукатуркою передбачає не тільки дотримання всіх правил та етапів нанесення суміші, але й наявність експертних знань роботи з кожним матеріалом. Саме тому, процес нанесення механізованого декорованого покриття варто довіряти тільки досвідченим експертам. Знайти команду професіоналів та швидко  реалізувати дизайн-проект будь-якої складності з використанням декоративної штукатурки МАК-СПРЕЙ «Американка» Ви зможете у компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Замовити механізовану обробку стін з використанням МАК-Спрей

Наши партнеры

Замовити механізовану обробку стін з використанням МАК-Спрей "Американка" в Україні

Компанія «Проф-Фарбування» пропонує декоративно-оздоблювальні роботи для інтер’єрів та фасадів будівель будь-якої складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи та використанню оригінальних матеріалів нам вдалося реалізувати ряд проектів, включаючи фарбування архітектурно складних, висотних об’єктів. В своїй роботі ми використовуємо, як промисловий альпінізм та спеціальні люльки, так і механізовані методики фарбування, завдяки яким кожен новий проект від спеціалістів нашою компанії  реалізується швидко та з високою економією матеріалів.

Замовити оздоблювальні роботи «американкою» МАК-СПРЕЙ Ви можете у будь-який зручний для Вас час. Для цього необхідно лише зватися з менеджерами нашої компанії.

Компанія «Проф-Фарбування» - це механізовані оздоблювальні роботи будь-якої складності та специфіки нанесення та тільки доступні ціни.

Послуги Ціна від 200 м2 / від 1000 м2
Американка (краплі дощу)145грн. / 125 грн.
Американка(приглажена)195 грн. / 170 грн.
Американка декор для фасаду250 грн. / 230 грн.
Покриття лаком30 грн. /25 грн.
Суміш Мак-спрей для механізованого нанесення 18кг1 міш - 250 грн. от 50 міш (-5%)

* - Ціна вказана за роботу з матеріалом