ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка під метал. Імітація металу, іржі, а також декор «Окислений метал» в інтер'єрі

Декоративна штукатурка під метал. Імітація металу, іржі, а також декор «Окислений метал» в інтер'єрі

Сьогодні, імітація металу в інтер’єрі є одним з найпопулярніших способів для створення по-справжньому шедевральних стін. За своєю будовою металеві декоративні штукатурки є представленими у вигляді оздоблювального матеріалу з елементами золота, бронзи, міді або олова. Результатом нанесення такої штукатурки є ефект натурального каменя на стінах з домішками металу.

Особливістю декоративної штукатурки під метал є її універсальність. Такий оздоблювальний матеріал  підходить, як для проведення внутрішніх, так і зовнішніх робіт та дозволяє реалізувати дизайн-проект будь-якої складності.

Серед найбільш популярних видів оздоблювальних матеріалів під метал розрізняють: декоративну штукатурку з ефектом іржі, декоративну штукатурку з виглядом окисленого металу та ефект дорогоцінних металів в інтер’єрі. Крім того, декоративна штукатурка з імітацією металу в інтер’єрі є екологічним, паро проникним, стійким до морозів та довговічним вибором для швидкого проведення декоративних робіт.

Окрім відмінних технічних характеристик, декоративна штукатурка під метал має самий широкий спектр дизайнерських ідей в інтер’єрі. Саме за допомогою металевої декоративної штукатурки можна створити фактурні золоті стіни, оригінальні поверхні з домішками дорогоцінних металів або рельєфні поверхні з ефектом різнокольорових окислених металів. Крім того, не меншою популярністю  користується ефект іржі в інтер’єрі, який широко застосовується в сучасних інтер’єрах в стилі ЛОФТ.

Можливість швидко та без зайвих затрат реалізувати дизайнерську ідею будь-якої складності робить декоративну штукатурку металевого типу одним з найбільш популярних видів оздоблювальних матеріалів, попит на який з кожним роком тільки зростає.

Отримати консультації експертів та замовити декоративне покриття стін під метал Ви можете вже сьогодні, зв’язавшись з менеджерами «Проф-Фарбування» в Києві.

DE PERLA 650 грн.м2 (під ключ)