ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка під бетон

Декоративна штукатурка під бетон

Декоративна штукатурка під бетон ідеально підходить для створення сучасних інтер’єрів в американському стилі. Особливістю даної штукатурки є можливість створення ефекту необроблених стін з ефектом шорсткості. Окрім можливості створення чисто нью-йоркської класики в інтер’єрі, декоративна штукатурка під бетон має ряд переваг. Таке покриття не є вибагливим у догляді, є стійким до прямого впливу вологи та високих температур. Саме тому, такий оздоблювальний матеріал не рідко можна побачити в дизайнерських оформленнях ванни, а також на кухні.

Декоративна штукатурка під бетон застосовується для повного або фрагментального оформлення стін з використанням  ґрунтовки з кварцовим піском Marcoterm Veneciagraf з загальним економічним розходом матеріалу 0,8 – 1,3 кг-м². В залежності від бажаних результатів декоративна штукатурка під бетон San Marco може наноситися, як в один, так і в два шари.

Як отримати «правильний» американський інтер’єр з використанням штукатурки під бетон знають експерти «Проф-Фарбування» в Києві. Саме в нас Ви зможете, як замовити декоративне покриття стін під бетон, так і під метал, мармур або бархат та втілити в життя найоригінальніший дизайн-проект в інтер’єрі.

Armareno (beton) 450 грн./м2

У вартість входить високоміцний матеріал Armareno, який наноситься на підготовлену кварц грунтом поверхню та захищається лазур’ю 1-класу стиранності. І це всього за 450 грн./м2 роботи з матеріалом.