ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка під тканину. Бархатна стіна, эфект шовку, эфект тканини та замші в інтер'єрі

Декоративна штукатурка під тканину. Бархатна стіна, эфект шовку, эфект тканини та замші в інтер'єрі

На сьогоднішній день, ефект тканини в інтер’єрі є сучасним вибором для кожного, хто прагне до ексклюзивності в оформленні стін. В залежності від стильової направленості інтер’єру варто обирати «правильну» декоративну штукатурку.

Одними з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів під тканину є декоративна штукатурка під бархат, декоративна штукатурка з ефектом шовку та оздоблювальний матеріал під натуральну замшу.

Особливістю «тканевих» оздоблювальних матеріалів є простота в нанесені, екологічність та висока міцність. Не зважаючи на «ніжний» зовнішній вигляд, такий оздоблювальний матеріал відноситься до одних з най довговічніших покриттів, якому не страшні механічні пошкодження та швидкий знос. Декоративна штукатурка з ефектом тканини відмінно комбінується з іншими оздоблювальними матеріалами, не потребує спеціальної підготовки стін та широко використовується, як природній елемент декору в інтер’єрі або, як основний матеріал для декоративного оздоблення стін.

Для того, щоб замовити покриття стін під бархат, шовк або замшу Вам достатньо лише зв’язатися з менеджерами «Проф-Фарбування» В Києві. Кваліфіковані експерти нашої компанії нададуть відповіді на всі Ваші запитання та порекомендують кращий оздоблювальний матеріал для створення ексклюзивного інтер’єру.

Декоративне покриття стійке до вологого прибирання без знижки м2 / знижка 15% м2
Декоративна штукатурка эфект "Гра Ниток" De Perla350 м.кв. / 297 м.кв

Матеріал надає поверхні унікального вигляду під різним кутом освітлення! Стійкий до механічних навантаженням, легкий догляд та ремонтна придатність. Широкий спектр кольорів