ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Ефект античності в інтер'єрі

Ефект античності в інтер'єрі

З кожним роком, ефект античності в оформлені інтер’єру набуває якісно нової популярності. За допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів декоративного типу  можна створити справжній дизайнерський шедевр по всім правилам античного дизайну.

Характерною особливістю декоративної штукатурки античного типу є можливість відтворення замкового затишку в інтер’єрі. Оригінальні фрески, фактурні покриття епохи Ренесансу, а також широка палітра кольорів та дизайнерських рішень дозволяють втілити в реальність будь-який дизайнерський проект. Це може бути, як тонке покриття з ефектом гладкої патини для оздоблення стін або декоративне зістарене покриття середнього помелу, так і ефект ракушняку в інтер’єрі.

Особливістю античної штукатурки є наявність модифікаційних акрилових сополімерів, які забезпечують швидку реалізацію такого дизайну. Така штукатурка швидко наноситься, а процес висихання матеріалу не займає багато часу. Крім того, декоративна штукатурка античного типу є високоекологічним, паропроникним, міцним та довговічним покриттям, який підходить для нанесення на різноманітні поверхні. Антична декоративна штукатурка продається вже в готовому вигляді без потреби розведення матеріалу з водою або іншими розчинниками.

Як зробити інтер’єр по-справжньому ексклюзивним, знають експерти «Проф-Фарбування» в Києві. Саме в нас Ви зможете знайти оригінальні оздоблювальні матеріали, сучасне обладнання та замовити покриття стін в античному стилі та в інших дизайнерських рішеннях з гарантовано якісними результатами.