ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка Травертин в інтер'єрі

Декоративна штукатурка Травертин в інтер'єрі

Декоративна штукатурка Травертин – це відмінний вибір для створення особливих інтер’єрів. Саме оздоблення стін декоративною штукатуркою Травертин максимально точно імітує зістарений мармур. Характерний зовнішній вигляд натурального каменя, легкі потертості, матова поверхня та різноманітні візерунки – все це підкреслює стильову направленість в інтер’єрі у вантажному стилі. В залежності від стильової направленості будинку, стіни можуть бути також глянцевими або перламутровими, що дозволяє відтворити втрачену привабливість старих особняків палацового типу.

Декоративна штукатурка Травентин відзначається високою стійкістю до вологи, стійкістю до механічних пошкоджень та відмінною паропроникністю. Крім того, такий оздоблювальний матеріал відмінно підходить не тільки для оздоблення інтер’єрів, але й фасаду будинку. Декоративна штукатурка Травертин MarmoAntico наноситься в два шари на ґрунтовку Marcotherm Primer з економічним розходом матеріалу  2,5 кг-м² та забезпечує довговічні та естетично привабливі результати дизайну. 

Замовити проведення оздоблювальних робіт оригінальною декоративною штукатуркою Травертин Ви можете всього в один клік. Для цього достатньо або підтвердити запит на проведення декоративно-оздоблювальних робіт на нашому сайті або зв’язатися з представниками «Проф-Фарбування» в Україні.

Travertin від 350 грн./м2

Використовується високоміцний матеріал Armareno німецької якості, якому майстер надає вид каменя, який піддався всім стихіям природи. Всього за 350 грн./м2 робота з матеріалом.