ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Венеціанська декоративна штукатурка

Венеціанська декоративна штукатурка

Венеціанська штукатурка є одним з найбільш універсальних оздоблювально-декоративних матеріалів з широким спектром застосування.

Венеціанка виконана на основі мармурової крихти, завдяки чому досягається однорідне блискуче та гладке мармурове покриття. Саме з таким матеріалом можна досягти ефект натурального каменя в інтер’єрі або застосувати його для часткового мармурового оздоблення стін. Довговічність покриття та широкий вибір візуальних ефектів роблять венеціанську штукатурку справжнім проривом у сучасному декоруванні стін.

Одним з найбільш затребуваних дизайнерських рішень для венеціанки є оздоблювальний матеріал з точною імітацією мармуру в інтер’єрі.

Венеціанська штукатурка Мрамор

Венеціанська штукатурка Мрамор

Венеціанська штукатурка Мармур – це популярний оздоблювальний матеріал, за допомогою якого можна створити ідеальне мармурове покриття, як на стінах, так і на стелі. Саме за допомогою  такого оздоблювального матеріалу можна досягти, як ефект старого мармуру на стінах, так і глянцеву поверхню з прозорими лініями або ефект матовості. Широка палітра дизайнерських рішень під мармур дозволяє реалізувати будь-який каприз та в будь-якій кольоровій гамі.

Окрім естетично привабливого зовнішнього вигляду та можливості створити по справжньому королівський дизайн стін, венеціанка під мармур є екологічним, паро проникним, міцним та зносостійким покриттям. Така штукатурка не осипається з роками та забезпечує збереження стильової композиції. Крім того, мармурова венеціанська штукатурка характеризується економічним розходом матеріалу та швидкістю нанесення. Венеціанська декоративна штукатурка під мармур наноситься, як в два шари, так і в три та більше шарів, створюючи унікальні мармурові ефекти на стінах. Окрім мармурового оздоблення стін, мармурова венеціанка широко використовується в процесі оздоблення колон, оформлення стелі, а також часткового декорування стін. Оздоблювальний матеріал наноситься у декілька шарів та створює однорідне та вишукане покриття стін з мармуровими візерунками.

Доступна цінова політика та розкішні результати роблять венеціанку під мармур одним з найбільш затребуваних оздоблювальних матеріалів у всьому світі.

Для того, щоб інтер’єр з використанням декоративної штукатурки «венеціанка» виправдав всі сподівання, проведення всіх ремонтно-декоративних робіт варто довіряти тільки досвідченим експертам. Замовити декоративне оздоблення стін венеціанкою під мармур та насолодитися якісними результатами Ви можете просто зараз, зв’язавшись з менеджерами компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Послуга Ціна
Венеціанська штукатурка (гладка під мрамур)450 - 650 грн.м2

Полірована глянцева поверхня з імітацією мармуру. Ціна вказана за роботу з матеріалом.