ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка Мікроцемент в інтер'єрі

Декоративна штукатурка Мікроцемент в інтер'єрі

Мікроцемент – це сучасна цементно-полімерна штукатурка, яка широко використовується для декорування інтер’єрів в стилі мінімалізм, High-Tech або Loft.

Особливістю декоративної штукатурки даного виду є її унікальний склад на основі цементу, смол та мінеральних пігментів. Як результат, за допомогою штукатурки Мікроцемент досягається ідеально рівне, безшовне та довговічне покриття з різноманітними візуальними ефектами.

Основними перевагами декоративної штукатурки Мікроцемент є:

 •   Широка сфера застосування;

  Декоративна штукатурка Мікроцемент відноситься до одних з найбільш універсальних оздоблювальних матеріалів, який широко використовується не тільки для фінішної обробки стін, стелі, сходів та предметів інтер’єру, але й фасадів будівель, водойм та садових доріжок.

 • Універсальність нанесення;

  Мікроцемент може наноситися на бетон, плитку, гіпс, метал або кераміку з ідеальним зціпленням з поверхнею. Як результат, за допомогою даної штукатурки можна не тільки зробити оригінальний декор стін та стелі, але й пофарбувати стільницю, підвіконня або гіпсові декори в інтер’єрі.

 • Безшовне покриття;

  Завдяки своїй унікальній структурі, декоративне покриття Мікроцемент не має швів, що дозволяє ефектно оформити будь-який інтер’єр.

 • Стійкість до вологи;

  Штукатурка Мікроцемент є не схильною до впливів вологи, що дозволяє застосовувати декоративне покриття у приміщеннях з високою вологістю.

 • Висока пластичність та гнучкість матеріалу;

  Матеріал є простим в нанесенні та дозволяє створити будь-який декоративний ефект.

 • Екологічна безпечність;

  Даний вид оздоблювального матеріалу є екологічно безпечним покриттям, що підтверджують ряд санітарно-екологічних експертиз;

 • Стійкість до хімічних або бактеріальних впливів;

  Матеріал не схильний до бактеріальних впливів, що робить Мікроцемент оптимальним вибором для декорування об’єктів з підвищеними вимогами до санітарної чистоти.

 • Висока зносостійкість покриття;

  Висока міцність покриття декоративної штукатурки Мікроцемент досягається завдяки бетону, який входить до складу штукатурки. Як результат, цементне декоративне покриття не тріскається з часом та зберігає свою естетичну привабливість десятиліттями.

Ряд переваг та відмінні технічні характеристики матеріалу роблять декоративну штукатурку Мікроцемент оптимальним вибором для створення оригінальних інтер’єрних шедеврів. Саме за допомогою декоративної штукатурки  «Мікроцемент» можна створити, як пастельний, хмарний ефект у фінішному оздобленні стін, так і глянцеве покриття стелі з оригінальною текстурою.

Покриття MICROCEMENTO. Види та характеристики

Покриття MICROCEMENTO. Види та характеристики

В залежності від поставлених дизайнерських завдань варто обирати оптимальний вид декорованого матеріалу.

Розрізняють наступні види декоративної штукатурки Мікроцемент:

 • MicroBase (рустик) – це одна з самих міцних фракцій, яка є представленою у русти кальному вигляді. Завдяки грубому зовнішньому вигляду, декоративне покриття ідеально підійде для створення текстур «під бетон» в інтер’єрі Лофт. Крім того, даний матеріал широко використовується в якості підготовчої основи для нанесення інших покриттів. Як результат, за допомогою декоративної штукатурки  «рустик» MicroBase можна легко створити оригінальний та дуже «свій» інтер’єр.
 • MicroDeck (мікробетон) – це декоративна штукатурка «Микроцемент» з середньою текстурою. Даний оздоблювальний матеріал не має яскраво вираженої плямистості у малюнку та ідеально підійде для дизайнерського оформлення підлоги. Завдяки своїй високій міцності, мікробетон MicroDeck ідеально підійде для поверхні з високими пішохідними навантаженнями. Як результат, даний оздоблювальний матеріал використовують не тільки для оформлення коридору або кухні у приватному будинку, але й для магазинів, офісів та інших бізнес-об’єктів.
 • MicroFino (мікроцемент)  - це декоративний матеріал з гладкою структурою, який використовується для дизайнерського оздоблення стін. Завдяки візуальному ефекту «плями води» досягається оригінальність в оформлені мінімалістичних інтер’єрів. Крім того, матеріал підійде для дизайнерського оформлення підлоги з мінімальними пішохідними навантаженнями. Це можуть бути санвузли, гардеробні кімнати або зимові сади на терасі.
 • MicroStone (мікростоун) – це міцний мікроцемент з крихкою фракцією, який є призначеним для проведення зовнішніх робіт. Матеріал ідеально підійде, як для дизайнерського оформлення терас, так і фасадів будівель. Завдяки однорідному кольору з ефектом натурального каменя за допомогою даного матеріалу легко можна створити «природній» екстер’єр, а також підкреслити стильову концепцію в будинку. Крім того, фасадна декоративна штукатурка Мікроцемент має проти ковзкі властивості, що особливо важливо при оформлені садових доріжок. 
 • Aquaciment – це матеріал з середньою текстурою, який є призначеним для дизайнерського оформлення фонтанів, басейнів або штучних водойм. Завдяки високій стійкості до вологи, а також стійкості до впливу хлору, штукатурка Aquaciment широко  використовується у ландшафтному декоруванні.

Окрім вибору матеріалу потрібного кольору, варто приділяти особливу увагу типу та стану поверхні. Від типу поверхні залежить правильний вибір ґрунтовки, а від її стану – приблизний розхід матеріалу. Крім того, для досягнення потрібного декорованого ефекту варто звернути увагу не тільки на тип та колір фінішного шару, але й на фінішний лак, який може бути сатиновим, матовим або глянцевим.

Мікроцемент. Сфери застосування

Мікроцемент. Сфери застосування

Декоративна штукатурка Мікроцемент – це універсальний декоративний матеріал, який дозволяє швидко вирішити самі різноманітні інтер’єрні завдання. Окрім фінішного оздоблення стін, підлоги або стелі, саме декоративна штукатурка Мікроцемент приймає участь у декоративному оздоблені предметів інтер’єру та ванних кімнат. Ідеальна адгезія  до різних основ дозволяє за допомогою декоративного покриття створювати справжні декоративні шедеври в стилі Лофт або мінімалізм. Як результат, барні стійки, стільниці або чаші в ванних з декорованим покриттям Мікроцемент не рідко стають яскравою фішкою оригінального дизайн-проекту.

В процесі декорованого оздоблення ванни або джакузі Мікроцемент дозволяє створити гладне та безшовне покриття з не великою товщиною до 3 мм, за яким легко доглядати. Таким чином, за допомогою штукатурки Мікроцемент можна оновити старий інтер’єр ванної кімнати без потреби проведення монтажно-демонтажних робіт. Крім того, Мікроцемент є сучасною альтернативою  наливній підлозі та плитці. Процес нанесення штукатурки Мікроцемент не займає багато часу, а широкий спектр візуальних ефектів та кольорів дозволяє створити саме таке покриття, яке ідеально доповнить інтер’єр.

Для того, щоб декоративна штукатурка Мікроцемент стала ефектним та надійним інструментом для створення сучасних інтер’єрів, її нанесення варто довіряти тільки професіоналам.

Знайти команду кращих експертів, сучасне обладнання та тільки оригінальні матеріали Ви зможете у компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Замовити фарбування декоративною штукатуркою мікроцемент для стін, підлоги, та стелі в Києві

Замовити фарбування декоративною штукатуркою мікроцемент для стін, підлоги, та стелі в Києві

Компанія Проф-Фарбування пропонує проведення ремонтно-оздоблювальних робіт з застосуванням декоративної штукатурки Мікроцемент для житлових будинків та об’єктів різного цільового призначення. Завдяки новітнім технікам нанесення матеріалу та співпраці з європейськими заводами-виробниками декоративних покриттів нам вдалося реалізувати ряд дизайн-проектів для готельних комплексів, офісів, ресторанів, приватних клінік та житлових будинків в максимально стислі терміни.

Для того, щоб дизайн інтер’єру з використанням декоративної штукатурки Мікроцемент став довговічним капіталовкладенням ми використовуємо сучасні матеріали "EDFAN", які набувають фарб за допомогою природніх барвників та забезпечують високу якість покриття. Крім того, в процесі нанесення  декоративної штукатурки Мікроцемент ми використовуємо лак EDFAN Polifan K, який вже входять у вартість робіт та забезпечує додатковий захист поверхні від механічних пошкоджень та зносу.

Замовити нанесення декоративної штукатурки Мікроцемент Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами «Проф-Фарбування» в Києві. В залежності від поставлених завдань та особливостей Вашого дизайн-проекту ми порекомендуємо Вам оптимальний тип матеріалу Мікроцемент та затвердимо час початку проведенням ремонтних робіт.

Вартість робіт з нанесення декоративної штукатурки Мікроцемент залежить від обсягів робіт та оговорюється індивідуально. Також саме в нас Ви зможете замовити декоративне оформлення стін з використанням штукатурки Американка, а також механізоване фарбування стін різними кольорами.

Компанія «Проф-Фарбування» - це оптимальний вибір для швидкого та якісного фарбування стін без зайвих затрат.

Нанесення декоративного покриття MICROCEMENT Ціна в грн.за 1 м2
Нанесення декоративного покриття microcement на підлогу під ключ1200
Нанесення декоративного покриття microcement під ключ на стіни500