en - язык ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка ЛОФТ для модних інтер'єрів

Декоративна штукатурка ЛОФТ для модних інтер'єрів

Декоративна штукатурка в стилі ЛОФТ – це відмінний вибір для демонстрації яскравої індивідуальності та оригінальності в інтер’єрі. Історія походження дизайнерського стилю ЛОФТ розпочалася на початку 40-х років в США, коли група юних художників та скульпторів вирішили по новому облаштувати занедбане горище. Чітко виражений простір, добре освітлення та можливість реалізації  найоригінальнішої дизайнерської ідеї  перетворили стиль ЛОФТ у модний тренд оформлення стін та стелі, який залишається на піку популярності і сьогодні.

Особливості та переваги дизайну під бетон

Особливості та переваги дизайну під бетон

Особливістю дизайну в стилі high-tech ЛОФТ є гармонійне поєднання великого простору, бетонних або цегляних стін, а також вентиляційних систем та труб. Крім того, в інтер’єрах під старовину ЛОФТ повністю відсутні перегородки та інші декорації. Зонування стін «під бетон» досягається за допомогою  відкритих стелажів або поєднання різних кольорів та фактур в інтер’єрі. Це може бути, як кухня декорована кахлем або вітальня з декором у вигляді ламінату, так і бетонована стеля з масштабними колонами та хромованою поверхнею. Не менш відмінною ідеєю для створення інтер’єру під бетон стане розроблення другого поверху з металізованими деталями або прикраси стін з графіті. Завдяки можливості реалізації будь-якої дизайнерської ідеї, стиль high-tech ЛОФТ не рідко обирають, як для креативного оформлення стін в ресторані або бізнес-центрі, так і для створення авангардного інтер’єру модної квартири. Крім того, саме декоровані матеріали ЛОФТ найчастіше обирають для демонстрації бренд-буку підприємства.

Обирати «правильний» декорований матеріал для створення інтер’єру формату Артбетон варто в залежності від цільового призначення приміщення. У тому випадку, якщо це бізнес-об’єкт, оптимальним вибором стане декоративна фарба з ефектом іржави або художня штукатурка з ефектом бетону або металу. Якщо це сучасна квартира в стилі «хай-тек», то можна проекспериментувати з декорованими матеріалами Травертино. Окрім можливості створити справжній шедевр «під старовину», декороване оздоблення стін формату ЛОФТ швидко наноситься механізованим способом та є простим у догляді.

Ряд переваг та можливість реалізувати трендовий інтер’єр в стилі індустріального мінімалізму роблять ЛОФТ одним з найзатребуваних виборів не тільки для оформлення приміщень в США та країнах ЄС, але й на Україні.

Особливості та техніка створення ефекту під бетон

Особливості та техніка створення ефекту під бетон

З розвитком передових технологій та глобалізації мережі Інтернет мінімалізм в інтер’єрі набуває якісно нової популярності. Завдяки широкому вибору оздоблювальних матеріалів, швидкості нанесення та відмінному поєднанню з новинками ІТ технологій, декоративна штукатурка ЛОФТ є оптимальним вибором для сучасного та не затратного оздоблення стін.

Основними перевагами створення інтер’єру в стилі ЛОФТ для бізнес-об’єктів та квартир є:

 • Широкий вибір дизайнерських рішень;
 • Просте зонування та відсутність перегородок;
 • Універсальність матеріалів;

  Декоративна штукатурка формату мікроцемент підходить, як для оздоблення стін в інтер’єрі, так і для фасаду будівлі.

 • Практичність та простота у догляді;

  Дизайн в інтер’єрі під бетон не потребує особливого догляду. Для миття стін достатньо лише скористатися абразивними миючими засобами та простою губкою.

 • Екологічна безпечність матеріалів ЛОФТ;
 • Механізовані техніки нанесення;
 • Зносостійкість та кольорова довговічність;

  Декоративна штукатурка формату мікробетон з часом не осипається та не вигоряє, що гарантує довговічну естетичну привабливість бізнес об’єкту.

 • Доступна ціна.

Процес нанесення декоративної штукатурки «під старовину» реалізується механізованим способом, що дозволяє максимально швидко прикрасити будь-яке приміщення в індустріальному стилі.

Нанесення декоративної штукатурки ЛОФТ передбачає реалізацію наступних етапів:

 • Підготовка поверхні стін;

  Декоративна штукатурка ЛОФТ може стати яскравою прикрасою, як для стін, так і для стелі. Перед початком нанесення матеріалів стіни ретельно очищають від бруду та вирівнюють. При наявності тріщин або сколів, поверхню ретельно шпаклюють. Далі, на суху та очищену стіну, наносять шар ґрунтовки. Результатом нанесення ґрунтувальних матеріалів є зменшення вологопоглинання стін, що є особливо важливим при подальшому нанесенні штукатурки під бетон.  Також ґрунтувальний шар забезпечує необхідну шорсткість поверхні для кращого зціплення з декорованими матеріалами.

 • Нанесення необхідної кількості шарів матеріалу;

  Основним матеріалом, який наноситься при створені інтер’єру формату Артбетон, є базовий шар. Товщина базового шару не має бути більшою за 5 мм та не повинна перевищувати товщину гранул, які застосовуються у складі розчину. Після висихання базового шару наноситься декоративна штукатурка ЛОФТ. Це може бути декор під бетон, ефект металевого покриття в інтер’єрі або ефект натурального каменя «Травертино». Ефект бетону досягається в процесі повного висихання другого шару.

 • Роботи над створенням рельєфу або структури.

  Роботи над створенням необхідних рельєфів є невід’ємною складовою дизайну формату ЛОФТ. Одним з найпопулярніших методів фінішного оброблення в індустріальному дизайні є фінальне затирання. Це дозволяє штучно зістарити інтер’єр та надати стінам неотесаного вигляду. Заключним етапом дизайн-проекту ЛОФТ є лакування, латунування або фрагментальне металізування поверхні.

Особливістю дизайну ЛОФТ є можливість створення інтер’єрного рішення формату Арт-хаус будь-якої складності. Завдяки механізованим технікам нанесення, широкому вибору матеріалів для фінішного оброблення стін та фінансової доступності, інтер’єри в стилі ЛОФТ в Україні стають символом сучасних ІТ технологій та свободи вибору.

Для того, щоб індустріальний стиль в інтер’єрі став яскравим інструментом для самовираження своєї індивідуальності варто обирати «правильні» матеріали. Одним з найбільш популярним та фінансово  доступних матеріалів для декоративного оздоблення стін в стилі під бетон є МАК-СПРЕЙ ПРО.

Декоративна штукатурка ЛОФТ Макс-Спрей ПРО

Декоративна штукатурка ЛОФТ Макс-Спрей ПРО

МАК-СПРЕЙ ПРО – це високоякісна фактурна штукатурка для створення індустріального інтер’єру від вітчизняного виробника. Особливістю нової декоративної штукатурки ЛОФТ МАК-СПРЕЙ ПРО є не тільки  широкий вибір дизайнерських рішень та відмінна міцність матеріалу, але й висока механізація оздоблення стін. Завдяки апаратному нанесенню, процес робіт реалізується в рази швидше, що дозволяє у стислі терміни реалізувати оздоблювальні роботи для  великих промислових об’єктів, бізнес-центрі або фітнес-клубів з великими площами. Крім того, нанесення Мак-Спрей ПРО не передбачає попередню підготовку поверхні, що дозволяє помітно заощадити на додаткових оздоблювальних матеріалах та ремонтних роботах.

Основними перевагами декоративної штукатурки ЛОФТ Мак-Спрей ПРО є:

 • Широкий вибір фактур та дизайнерських ідей;

  Декоративна штукатурка Мак-Спрей ПРО дозволяє реалізувати понад дванадцять різних фактур, включаючи Венеціанку.

 • Механізовані техніки нанесення;
 • Відсутність ретельної підготовки поверхні;
 • Ідеальний матеріал під будь-яке фінішне фарбування або лакування;
 • Відмінне зціплення з бетоном, гіпсокартоном або стартовою штукатуркою;
 • Висока паропроникність;
 • Екологічно безпечний склад матеріалу;
 • Краща текучість у проекційному пістолеті;
 • Економічність у використанні;

  Нанесення декоративної штукатурки ЛОФТ Мак-Спрей ПРО характеризується низькими витратами матеріалів.

 • Стійкість до ударів, сколів та до механічних пошкоджень;
 • Міцність та експлуатаційна довговічність;
 • Доступна ціна від українського виробника.

Додатковою перевагою матеріалу є його висока текучість у проекційному пістолеті з мінімальним розходом матеріалу, завдяки чому механічна техніка нанесення є в 3 рази доступнішою ручного способу оздоблення стін або стелі.

Декоративна штукатурка Лофт Мак-Спрей ПРО є спеціально розробленою для швидкого механізованого нанесення та створення таких популярних фактур, як «Баранчик» або «Короїд», а також різних направлень Венеціанки. Як результат, за допомогою декоративної штукатурки МАК-СПРЕЙ ПРО можна створити оригінальний та не дорогий інтер’єр у стислі терміни.

Не менш відмінним вибором для оформлення сучасних інтер’єрів під камінь є декоративна штукатурка Травертино.

Декоративная штукатурка Мак-Спрей ПРО «Травертино»

Декоративная штукатурка Мак-Спрей ПРО «Травертино»

Декоративна штукатурка Травертино – це сучасний та модний метод фінішного оздоблення стін в інтер’єрі ЛОФТ, основним завданням якого є досягнення фактури каменя – травертину. Завдяки високій міцності та візуальній подібності з натуральним  аналогом, декор Травертино залишається оптимальним вибором, як для оздоблення фасаду, так і інтер’єру. За своєю структурою, матеріал Травертино є представленим у вигляді штукатурки з гладкою поверхнею та незначними рельєфом з мілкими вибоїнами. У якості кольорових рішень представлені всі пастельні відтінки, що дозволяє зробити інтер’єр затишним та оригінальним водночас .

Особливістю декоративної штукатурки Травертино є її актуальність у будь-якому інтер’єрі. Окрім індустріального стилю Лофт, декор Мак-Спрей ПРО «Травертино» ефектно доповнить дизайн в стилі Прованс, Кантрі або Модерн.


Основними перевагами декоративної штукатурки Травертино є:

 • Широкий вибір дизайнерських рішень;
 • 100% імітація натурального каменю;
 • Актуальне доповнення будь-якого інтер’єру або екстер’єру;
 • Просте та швидке нанесення матеріалу;
 • Практичність та простота у догляді;
 • Стійкість до механічних пошкоджень;
 • Високі гідроізоляційні властивості;
 • Фінансова доступність;
 • Експлуатаційна довговічність.

Процес нанесення декоративної штукатурки Травертино починається з формування рельєфу, далі наноситься спеціальний захисний віск. Завдяки мінеральним наповнювачам, які входять у склад шпаклювальної маси досягається висока міцність та довговічність кам’яного покриття.

Розрізняють наступні етапи нанесення декоративної штукатурки «Травертино»:

 • Ґрунтування поверхні;

  Ґрунтовка поверхні для декорів Травертино проводиться з використанням адгезійних матеріалів, у склад яких входить кварцовий пісок.

 • Нанесення декоративної штукатурки та формування фактури;

  Штукатурка Травертино може наноситися механізованим способом в один або в два шари.

 • Покриття декоративного матеріалу захисним воском.

  Для кращої демонстрації малюнку рельєфу, рекомендується тонування воском на тон темнішим за базовий матеріал.

Для того, щоб процес створення інтер’єру в індустріальному стилі реалізувався максимально швидко, а результати виправдали найсміливіші сподівання, процес оздоблювальних робіт варто довіряти тільки досвідченим експертам.

Замовити декоративне оздоблення стін матеріалами МАК-СПРЕЙ ПРО недорого в Україні

Замовити декоративне оздоблення стін матеріалами МАК-СПРЕЙ ПРО недорого в Україні

Компанія «Проф-Фарбування» - це створення сучасних інтер’єрів в стилі Лофт будь-якої складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи, новітньому обладнанню та оригінальним матеріалам МАК-СПРЕЙ ПРО та Травертино, на сьогодні ми пропонуємо механізоване оздоблення стін для об’єктів  різного цільового призначення.

Для механізованого фарбування фасадів та конструкційно складних промислових об’єктів ми застосовуємо техніки промислового альпінізму та спеціальні люльки, завдяки яким фарбування екстер’єрної частини будівлі реалізується максимально швидко та з гарантією якості. Окрім широкого вибору оригінальних  матеріалів та швидкого створення дизайну Артбетон ми пропонуємо декоративне оздоблення стін МАК-СПРЕЙ Американка,  проводимо гідроізоляцію будівель рідкою гумою, утеплення фасадів методом Штукатурний мокрий фасад, а також механізоване фарбування великих площ.

Замовити оздоблення стін МАК-СПРЕЙ ЛОФТ або Травертино для створення модного інтер’єру під бетон Ви можете вже сьогодні. Команда досвідчених експертів вже готові реалізувати будь-яку Вашу дизайнерську ідею.

Компанія «Проф-Фарбування» - це команда кращих експертів, сучасне обладнання, оригінальні матеріали та тільки доступні ціни.

Створити індустріальний інтер’єр будь-якої складності з командою «Проф-Фарбування» так просто

Послуги Ціна за 1 м2
Декор Мак-Спрей Провартість

* — ціна вказана за роботу з материалом!