ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Декоративна штукатурка Мікроцемент в інтер'єрі

Декоративна штукатурка Мікроцемент в інтер'єрі

Декоративна штукатурка Мікроцемент – це міцне та довговічне покриття на мінеральній основі для оздоблювання стін та стелі. Завдяки спеціальним добавкам, які входять до складу матеріалу досягається ефектний візуальний ефект натурального каменя в інтер’єрі та екстер’єрі будинку. Такий матеріал відзначається гнучкою структурою, високою паро проникністю, стійкістю до вологи та ідеально підходить, як для оздоблення стін та стелі, так і для дизайнерського оформлення  фасадної частини будинку. У випадку покриття підлоги, матеріал легко наноситься на стяжку, бетон, а також на основу з керамічними покриттями. Для оформлення стін, матеріал легко наноситься, як на стару фарбу, так і на чорнову штукатурку або на бетон.

Швидке нанесення та можливість швидко створити модний дизайн роблять декоративну штукатурку мікроцемент справжньою знахідкою ля дизайнерського оформлення квартир, приватних будинків або бізнес об’єктів.

Для того, щоб декоративна штукатурка мікроцемент стала ефектним доповненням сучасного інтер’єру, її нанесення варто довіряти тільки досвідченим професіоналам.

Замовити оздоблення стін декоративною штукатуркою мікроцемент Ви зможете просто зараз, зв’язавшись з представниками компанії «Проф-Фарбування» в Києві.