ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Машинна штукатурка стін та стель

Машинна штукатурка стін та стель

Машинна штукатурка стін – це сучасний вибір для швидкої, якісної та фінансово доступної штукатурки стін з помітною економією часу.

Особливістю машинної штукатурки стін є гармонійне поєднання майстерності спеціалістів та впровадження передових технологій. Завдяки використанню спеціальної штукатурної станції забезпечується висока швидкість оброблення поверхонь з ідеально рівними та міцними результатами.

Основними перевагами машинної штукатурки стін є:

 • Автоматизація процесів штукатурних робіт;

  Машинна штукатурка проводиться з використанням штукатурної станції, яка забезпечує швидке та точне проведення штукатурних робіт для об’єктів будь-якої площі та архітектурної складності.

 • Висока швидкість проведення штукатурних робіт;

  Машинна штукатурка стін є оптимальним вибором, як для оброблення невеликих площ, так і  великих заводських приміщень або фасадів будівель. У порівнянні з ручним методом оштукатурювання, швидкість проведення штукатурних робіт машинним способом реалізується в п’ять разів швидше.

 • Ідеально гладкі та рівні стіни, на які можна проклеїти шпалери;

  Особливістю машинної штукатурки стін є досягнення ідеально рівної та гладкої поверхні, як для інтер’єрів, так і для фасадів.

 • Економія матеріалів;

  Технологія машинної штукатурки стін передбачає нанесення матеріалів рівним шаром з 100% виключенням зайвих втрат. Як результат, машинна штукатурка є сучасним методом не тільки для організації швидкого ремонту, але й основою для загальної економії на матеріалах.

 • Відмінна теплова та звукова ізоляція;

  Спеціальні суміші, які застосовуються для машинної штукатурки, мають низьку теплопровідність та відмінну звукоізоляцію.

 • Комфортний мікроклімат в приміщенні;

  Завдяки пористій структурі, якою володіють машинні штукатурні суміші, досягається оптимальна пропускна здатність повітря з кращими показниками вологості.

 • Висока якість «машинної» штукатурної суміші;

  На відміну від ручного замісу, механізований спосіб замісу штукатурної суміші дозволяє гарантувати довговічність результатів оздоблення поверхонь. Завдяки сучасній роботі змішувальної камери обладнання, досягається однорідність отриманого розчину.

 • Висока міцність отриманого покриття без усадки;

  Покриття, отримане машинним способом, є максимально міцним та не осипається. Як результат, поверхня залишається ідеально рівною та без тріщин.

 • Відсутність проведення додаткових малярных рабіт;

  Вже одразу після проведення машинного оштукатурювання стін, поверхня є готовою до нанесення декоративної штукатурки Американка Мак-Спрей та інших декоративних покриттів;

 • Доступна цінова політика.

  Завдяки високій механізації процесів нанесення, забезпечується загальне зниження вартості проведення штукатурних робіт в декілька разів.

Ряд переваг та можливість швидко отримати якісну, готову до нанесення декору поверхню робить машинну техніку штукатурки стін оптимальним вибором, який залишається на піку популярності у всьому світі.

Машинна штукатурка стін та стелі. Особливості технології

Машинна штукатурка стін та стелі. Особливості технології

Основним ключем для досягнення ідеально рівних результатів є використання інноваційного обладнання, яке дозволяє з легкістю обробляти, як стіни та стелю, так і фасади будівель будь-яких площ.

Процес проведення механізованої штукатурки стін передбачає реалізацію наступних етапів:

 •   Додавання штукатурної суміші та води в спеціальну камеру;
 •   Налаштування «правильної» подачі суміші оператором;
 •   Механізоване нанесення штукатурної суміші на поверхню.

Окрім застосування спеціалізованого обладнання, техніка нанесення штукатурних складів машинним способом передбачає високу кваліфікацію самого спеціаліста. Саме спеціаліст контролює, як весь процес нанесення та саму подачу штукатурної суміші, так і всі «тонкощі» підготовки та проведення механізованої штукатурки стін.

Підготовка поверхонь до механізованої штукатурки передбачає реалізацію наступних етапів:

 • Ретельне очищення поверхні від старого покриття;
 • Покриття металевих елементів поверхні ґрунтовкою з антикорозійним ефектом;
 • Очищення стін від будівельного пилу;
 • Точне визначення кривизни стін з використанням лазеру;
 • Монтаж кутів та маяків;
 • Ґрунтовка поверхні;
 • Монтаж армованої сітки.

Правильна підготовка до проведення машинної штукатурки поверхні є основою організації якісного покриття.

Для того, щоб машинна штукатурка стін стала основою довговічного ремонту, іі проведення варто замовляти тільки у висококваліфікованих експертів. Знайти самий широкий спектр послуг по фарбуванню та штукатурці стін механізованим методом Ви зможете у компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

 

Замовити машинну штукатурку стін та стелі з гарантією якості в Києві

Замовити машинну штукатурку стін та стелі з гарантією якості в Києві

Компанія «Проф-Фарбування» пропонує проведення машинної штукатурки стін, стелі та фасадів будівель для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки високій кваліфікації кожного спеціалісту нашої компанії, машинна штукатурка стін не займає багато часу, а результати виправдають навіть найсміливіші сподівання.

В процесі проведення машинної штукатурки ми використовуємо не тільки високотехнологічне обладнання від кращого німецького виробника PFT (Germany), але й використовуємо високоякісні штукатурні суміші, які є основою міцності та довговічності виконаних робіт. Завдяки застосуванню сучасних матеріалів від таких австрійських  та німецьких виробників, як BAUMIT та KNAUF досягається кращий результат механізованої штукатурки будь-якої поверхні. Крім того, спеціалісти «Проф-Фарбування» приділяють особливу увагу процесу вирівнювання штукатурної суміші. Забирання маяків та глянсування поверхні ми реалізовуємо тільки через певний проміжок часу після нанесення штукатурної суміші. Так забезпечується кращий результат проведення машинної штукатурки стін та стелі.

Для того, щоб процес машинної штукатурки стін та стелі реалізувався у відповідності до міжнародних стандартів якості, кожен з співробітників нашої компанії проходить щорічні курси підвищення кваліфікації в країнах ЄС. Як результат, ми гарантуємо високий професіоналізм в обробленні кожного квадратного метру з врахуванням архітектурних особливостей кожного будівельного об’єкту.

Замовити якісну машину штукатурку стін, стелі або фасадів в Києві Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише в’язатися з експертами «Проф-Фарбування».

Компанія «Проф-Фарбування» - це сучасна машинна штукатурка стін та стелі від професіоналів та тільки доступні ціни.

Послуга Вартість
Штукатурка стін з матеріалом 220грн. м2
Штукатурка стін без матеріалів120 грн. 2