en - язык ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Ремонтні роботи в Києві

Ремонтні роботи в Києві

Ремонтні роботи – це комплекс заходів, основним завданням яких є оновлення, відновлення та загальне покращення експлуатаційних характеристик приміщення. Завдяки своєчасно виконаним ремонтним роботам досягається не тільки естетична привабливість приватного будинку або офісу, але й подовжується експлуатаційний термін придатності будівлі.

До ремонтних робіт відносять малярні, штукатурні, шліфувальні, а також декоративні роботи, які проводяться з врахуванням дизайн-проекту приміщення.

В залежності від бажаних результатів розрізняють наступні види ремонту:

 • Капітальний ремонт;

  Капітальний ремонт передбачає реалізацію ряду оздоблювальних, сантехнічних та електромонтажних робіт з ціллю повного оновлення будівлі. Капітальний ремонт широко використовується для реконструкції шкіл, лікарень та інших державних закладів.

 • Косметичний ремонт;

  Косметичний ремонт проводиться з метою не значних покращень. Яскравим прикладом косметичного ремонту є проклейка шпалер, а також фарбування дверей або вікон у державних закладах. Косметичний ремонт для лікарень, дитячих садків або шкіл дозволяє у стислі терміни вирішити базові питання з оновлення приміщення.

 • Євроремонт;

  Євроремонт – це оптимальний вибір для швидкого досягнення естетичної привабливості об’єкту у стислі терміни. Завдяки використанню сучасних ремонтних технік та матеріалів, євроремонт дозволяє реалізувати дизайн-проект будь-якої складності.

 • Влаштування підлогових покриттів.

  Встановлення підлогових покриттів є невід’ємною складовою створення цілісного та безпечного приміщення. В якості покриття застосовують, як натуральне дерево або ламінат, так і сучасну плитку.

На сьогодні, ремонтні роботи є не тільки одними з найбільш затребуваних методів для швидкого оновлення приміщень,  але й невід’ємною складовою будівельного процесу. Саме завдяки якісно виконаним ремонтним роботам будівельний об’єкт швидко здається в експлуатацію.

Одними з найбільш популярних видів ремонтних послуг є малярні роботи.

Малярні роботи

Малярні роботи

Малярні роботи – це важливий етап ремонту, основним завданням якого є професійна підготовка стін та стелі до нанесення декоративних матеріалів. У випадку косметичного ремонту матеріалами можуть бути бюджетні варіанти фарб різних кольорів, для євроремонту оптимальним вибором стане фактурна штукатурка або шовкові шпалери. Результатом проведення малярних робіт є ідеально рівна та естетично приваблива поверхня стін.

Реалізація малярних робіт передбачає виконання наступних етапів:

 • Підготовка стін та стелі під проклейку шпалер або фарбування;
 • Проведення шліфувальних робіт;
 • Проклейка кутів метало папером;
 • Проклейка малярної сітки;
 • Шпаклювання отворів та відкосів між стіною та рамами дверей;
 • Фінішне фарбування стін, стелі, а також вікон та дверей.

Малярні роботи для стін та стелі мають свою технологію нанесення, від правильності виконання якої залежить довговічність та естетичність результатів ремонту. Саме тому, процес  виконання кожного етапу малярних робіт варто довіряти виключно досвідченим експертам.

Штукатурні роботи

Штукатурні роботи

Штукатурні роботи – це важливий процес, який передбачає нанесення штукатурного розчину для загального вирівнювання стін та стелі. Технологія штукатурних робіт дозволяє вирівняти будь-яку поверхню у потрібній плоскості, а також ліквідувати відколи, вм’ятини та нерівності.

Розрізняють наступні види штукатурки:

 • Гіпсові та цементні штукатурні суміші;

  Такі штукатурки використовуються для базового вирівнювання стін.

 • Декоративні штукатурні суміші;

  За допомогою декоративної штукатурки досягається вирівнювання стін та одночасна естетичність покриття. Одним з найбільш популярних  декор-покриттів є декоративна штукатурка Американка.

 • Спеціальні штукатурні суміші.

  Штукатурні суміші спеціального призначення можуть мати додаткові гідроізоляційні або акустичні властивості.

В залежності від сфери застосування, штукатурки класифікуються на цементні та гіпсові. Цементні штукатурні суміші використовуються для реалізації зовнішніх робіт, а гіпсові для вирівнювання приміщення.

Технологія штукатурних робіт передбачає реалізацію наступних етапів:

 • Підготовка поверхні стін та стелі;

  На підготовчому етапі реалізується видалення старої штукатурки, а також ґрунтування.

 • Монтаж штукатурної сітки;
 • Нанесення штукатурної суміші потрібного типу;
 • Вирівнювання штукатурного шару;
 • Загладжування оштукатурених поверхонь.

Результатом проведення штукатурних робіт є ідеально рівні підготовлені до фарбування стіни та стеля.

Для дизайнерського перепланування, а також декорування приміщень в процесі ремонту застосовують гіпсокартонні конструкції.

Гіпсокартонні конструкції

Гіпсокартонні конструкції

Гіпсокартонні конструкції – це сучасний метод змінення простору. Саме за допомогою гіпсокартону легко можна створити, як декоративні перегородки або арки, так і дизайнерську підвісну стелю з софітами.

В залежності від дизайн-проекту будинку варто обирати стильове рішення для гіпсокартону в інтер’єрі. У тому випадку, якщо це інтер’єр в стилі хай-тек, оптимальним вибором стануть прості та точні лінії в інтер’єрі підвісної стелі або перегородки. Для класичних інтер’єрів гіпсокартонні конструкції не рідко є стильним та практичним декором.

Основним завданням гіпсокартонних конструкцій є спрощення та прискорення проведення ремонтних робіт. Саме завдяки гіпсокартонним системам досягається, як просте та стильне зонування великих приміщень та вирівнювання стін, так і проектування дизайнерської підвісної стелі.

Основними перевагами гіпсокартонних систем є:

 • Мала вага елементів системи;

  Завдяки малій вазі, гіпсокартонні конструкції не дають навантаження на несучі стіни. Як результат, за допомогою листів гіпсокартону можна швидко оновити навіть самі старі приміщення.

 • Швидке та бюджетне перепланування приміщення;

  Встановлення гіпсокартонних конструкцій «сухим методом» дозволяє звести перегородки, арки, стелі та інші декорації в максимально стислі терміни.

 • Безшовність покриттів;

  Одразу після встановлення гіпсокартонних конструкцій, поверхні є готовими до процесів фарбування.

 • Вільне місце в середині конструкції;

  Гіпсокартонні конструкції мають простір між листами системи, де можна сховати інженерні комунікації.

 • Відмінна паропроникність;

  Гіпсокартонні системи дозволяють стінам дихати, що робить перебування в відремонтованому приміщенні максимально комфортним.

 • Висока теплоізоляція;

  Гіпсокартон має високу теплоізоляцію, завдяки чому перебування в такому приміщенні буде завжди теплим.

 • Екологічна безпечність;

  Гіпсокартон не має токсичних речовин та є екологічно безпечним матеріалом природнього походження.

 • Відмінна пожежна безпечність;

  Листи гіпсокартону не піддаються горінню, що робить використання матеріалу оптимальним вибором для встановлення, як в приватних будинках або в офісах, так і в промислових об’єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпечності.

 • Довговічність гіпсокартонних конструкцій.

  В основі гіпсокартонних конструкцій знаходиться міцний гіпс, завдяки чому такі конструкції прослужать безліч років без потреби проведення реставраційних робіт.

Процес встановлення гіпсокартонних конструкцій не займає багато часу. Вже в готову конструкцію входять листи гіпсокартону, утеплюючи елементи та кріплення, завдяки чому монтаж реалізується в максимально стислі терміни та без зайвих затрат. Додатковою перевагою встановлення гіпсокартонних конструкцій є можливість «сховати» не тільки інженерні комунікації, але й труби, що є особливо актуальним в процесі формування підвісної стелі на кухні або в ванній кімнаті.

Фарбування стін та стелі механізованним способом

Фарбування стін та стелі механізованним способом

Фарбування стін та стелі є заключним етапом проведення ремонтних робіт. Завдяки механізованим технікам фарбування інтер’єрів та фасадів, фарбування поверхонь реалізується максимально швидко та з помітною економією матеріалів. На відміну від ручного фарбування, фарбування фарбопультом дозволяє наносити фарбу рівним шаром без зайвих розходів матеріалу.

Механізована техніка фарбування широко використовується, як для фарбування фасадів та інтернів, так і металоконструкцій. За допомогою сучасного фарбопульту досягається якісне та рівномірне фарбування великих площин, включаючи важко досяжні місця в максимально стислі терміни. Як результат, даний метод фарбування широко використовується, як для швидкого фарбування фасадів будівель, так і інтер’єрів спортзалів, складських приміщень, цехів або бізнес-центрів без зайвих затрат.

Для того, щоб ремонтні роботи реалізувалися швидко, правильно та з гарантією якості їх проведення варто довіряти тільки досвідченим експертам.

Замовити проведення ремонтних робіт по доступній ціні в Києві

Замовити проведення ремонтних робіт по доступній ціні в Києві

Компанія «Проф-Фарбування» пропонує самий широкий спектр ремонтних робіт для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки команді досвідчених експертів, новітнім технікам проведення ремонтних робіт, а також оригінальним оздоблювальним матеріалам, процес ремонту не займає багато часу, а результати завжди перевершують всі сподівання.

Основними перевагами проведення ремонтних робіт від компанії «Проф-Фарбування» є :

 • Команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи;
 • Широкий спектр ремонтних послуг;
 • Новітні техніки проведення ремонтних робіт;
 • Оригінальні оздоблювальні матеріали;
 • Гарантія якості виконаних робіт;
 • Точне врахування термінів виконання ремонтного процесу;
 • Доступна цінова політика та зручна система знижок для наших Клієнтів.

Замовити ремонтні роботи для квартири, офісу, СТО або салону краси в Києві Ви зможете просто зараз. Для цього достатньо тільки зв’язатися з менеджерами нашої компанії.

Довіряйте кращим та насолоджуйтеся швидким та якісним ремонтом разом з командою «Проф-Фарбування» в Києві.

Послуги Ціна за 1 м2