en - язык ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Антикорозійний захист

Антикорозійний захист

Антикорозійний захист – це комплекс технік та методик, основним завданням яких э усунення та попередження проявів корозії. Антикорозійне покриття широко використовується, як в процесі проведення монтажних  або будівельних робіт, так і під час практичної експлуатації металоконструкцій. Завдяки своєчасному використанню антикору досягається не тільки відмінний захист металу від впливів факторів зовнішнього середовища, але й помітно подовжується загальний термін експлуатації металоконструкції.

На сьогодні розрізняють наступні методи захисту від корозії:

 • Лакофарбне покриття на основі цинку;

  Нанесення покриттів, у склад яких входить цинк, є одним з найбільш універсальних методів антикору та дозволяє захистити конструкцію від корозії з максимальною ефективністю. Даний метод оброблення реалізується, як шляхом оцинковки, так і хромуванням металу.

 • Полімерні покриття;

  Полімерний захист конструкцій від корозії є сучасним та самим популярним способом боротьби з іржавою. Особливістю полімерних покриттів є не тільки швидке усунення корозії, але й можливість фарбування  металу в будь-який колір. Під час проведення ремонтних робіт антикорозійне полімерне покриття не рідко обирають, як для захисту  заліза, так і для досягнення естетичної привабливості конструкції.

 • Епоксидне покриття;

  Епоксидне покриття є дієвим інструментом захисту металевих та залізобетонних конструкцій від факторів зовнішнього середовища та хімічно активних компонентів. Даний вид антикорозійного захисту широко застосовується у мото будівництві, а також на нафтохімічних, енергетичних, деревообробних заводах з підвищеним фактором впливу факторів агресивного середовища.

 • Поліуретанове покриття.

  Поліуретанове покриття характеризується високою зносостійкістю, що забезпечує довгий інтервал між фарбування. Поліуретановий метод захисту від корозії залізобетонних та металевих конструкцій підійде, як у процесі будівництва, так і під час ремонту промислових об’єктів нафтохімічної, енергетичної та паперової промисловості.

Антикорозійний захист металоконструкцій – це не простий процес, який передбачає не тільки правильну реалізацію всіх етапів нанесення антикору, але й експертне знання всіх фізико-хімічних особливостей кожного металу. Саме тому, антикорозійне оброблення металу та залізобетонних конструкцій варто довіряти виключно досвідченим експертам. Як правильно захистити від корозії металеві та залізобетоні конструкції з максимальною ефективністю знають експерти компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Замовити антикорозійне оброблення металевих та залізобетонних конструкцій в Україні по доступній ціні

Замовити антикорозійне оброблення металевих та залізобетонних конструкцій в Україні по доступній ціні

Компанія «Проф-Фарбвання» – це професійний антикорозійний захист металевих конструкцій будь-якої специфіки та конфігурації з гарантією якості. В процесі проведення антикору ми використовуємо захисні покриття на основі неорганічних та органічних лакофарбних матеріалів, завдяки яким не тільки забезпечується бажаний рівень захисту, але й досягається естетична привабливість металоконструкції.

Для того, щоб обробка поверхні металевих та залізобетонних конструкцій стала ефективним рішенням ми використовуємо системи захисту з точним врахуванням специфіки та особливостей підприємства. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання та сучасних методів безповітряного фарбування, на сьогодні ми надаємо комплексне фарбування металевих та залізобетонних конструкцій будь-якої геометричної форми для об’єктів різного цільового призначення.

Особливістю застосування систем антикорозійного захисту безповітряним способом є можливість нанесення лкм на поверхню конструкцій необхідної товщини, що неможливо зробити за допомогою кисті або валику. Для проведення антикорозійної обробки металоконструкцій висотних промислових об’єктів, ми застосовуємо промисловий альпінізм, люльки та пересувну підйомну техніку, за допомогою якої  експерти нашої компанії можуть реалізувати фасадні роботи високої складності.

Замовити антикорозійне покриття для металоконструкцій будь-якої складності та цільового призначення Ви можете просто зараз. Для цього достатньо тільки зв’язатися з менеджерами нашої компанії. Експерти «Проф-Фарбування» порадять оптимальну систему захисту металевих або залізобетонних конструкцій в залежності від особливостей та специфіки діяльності Вашого підприємства. Крім того, саме в нас Ви можете замовити фарбування інтер’єрів, фарбування фасадів, декор «Американка», вентилюючий фасад або гідроізоляцію покрівлі по більш, ніж доступній ціні.

Компанія Проф-Фарбування – це самий широкий спектр механізований фарбувальних та оздоблювальних робіт в Києві з гарантією якості.

Послуги Ціна від 250 м2/1000 м2
Фарбування або ґрунтовка металу за 2 рази100грн. /85грн

*- Ціна вказана за роботу без врахування матеріалу!