en - язык ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Фарбування інтер'єрів безповітряним способом

Фарбування інтер'єрів безповітряним способом

Фарбування інтер’єру безповітряним способом – це якісно нове рішення для створення стильової композиції будь-якої складності в максимально стислі терміни. Завдяки високій механізації нанесення лакофарбних матеріалів, даний метод фарбування дозволяє  швидко реалізувати  будь-який дизайнерський проект для об’єктів різного цільового призначення.

Особливістю механізованого методу фарбування інтер’єру є гармонійне поєднання високої продуктивності та швидкості нанесення матеріалів. Можливість швидко та якісно пофарбувати великі поверхні роблять безповітряний метод фарбування оптимальним варіантом оформлення інтер’єрів, як великих промислових об’єктів, так і бізнес-центрів або державних установ. Крім того, даний метод ремонту є фінансово вигідним капіталовкладенням. У порівнянні з фарбуванням інтер’єру валиком або кистю, безповітряний метод фарбування дозволяє знизити розхід матеріалу більш ніж на 25%.

Процес нанесення лакофарбних матеріалів безповітряним методом для інтер’єрів реалізується завдяки пістолету-розпилювачу, який забезпечує рівномірне нанесення фарби по всій поверхні, включаючи важко досяжні місця та ніші.

Основними перевагами безповітряного методу фарбування інтер’єрів є:

 • Висока швидкість та продуктивність процесу фарбування;

  В процесі нанесення лакофарбних матеріалів механізованим методом застосовується безповітряний фарбувальний пістолет, який дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект в інтер’єрі з максимальною швидкістю.

 • Якісний результат;

  На відміну від фарбування вилаком або кистю, безповітряний метод фарбування інтер’єру – це завжди ідеально рівне нанесення матеріалів та гарантована акуратність робіт.

 • Ефективне фарбування важко досяжних місць та складних конструкцій;

  Безповітряний метод фарбування є ідеальним вибором для фарбування інтер’єрів будь-якої складності. Це може бути, як складний інтер’єр ресторану з великою кількість ніш та арок, так і промисловий об’єкт зі складною геометрією стін.

 • Швидке фарбування великих площин;

  Механізований спосіб фарбування інтер’єрів є оптимальним вибором для великих промислових об’єктів. Висока швидкість нанесення матеріалів забезпечує здачу будівельного об’єкту у термін.

 • Економія лакофарбних матеріалів;

  У порівнянні з іншими методами нанесення лакофарб них покриттів, безповітряний метод фарбування дозволяє зекономити розхід матеріалів більш, ніж на 25%.

 • Низьке утворення туману;

  Застосування апаратів безповітряного фарбування інтер’єру характеризується низькими показниками туманоутворення, що дозволяє мінімізувати виробничі витрати.

 • Можливість нанесення матеріалів тонким або товстим шаром;
 • Стійкість покриття до механічних ушкоджень;
 • Антикорозійний захист поверхні;
 • Гарантована довговічність покриття;
 • Доступна цінова політика.
 • Ряд переваг та швидкі результати фарбування плоских великих площ роблять безповітряний метод фарбування оптимальним вибором для оформлення інтер’єрів комерційних об’єктів будь-якого цільового призначення. Окрім можливості реалізації дизайнерського рішення будь-якої складності, механізований метод фарбування підійде для фарбування підлоги або стелі.

Безповітряна технологія фарбування підлоги і стелі

Безповітряна технологія фарбування підлоги і стелі

Фарбування стелі безповітряним методом – це складний процес, який передбачає не тільки точне врахування всіх етапів фарбування, але й наявність спеціального обладнання. Механізоване фарбування стін та стелі фарбопультом передбачає професійне очищення, а також нанесення герметичних сполук для закриття швів та захисту стелі від пилу та вологи. Заключним етапом є комплексне фарбування стелі механізованим  способом. Фарбування стелі реалізується за допомогою  агрегатів високого тиску, що дозволяє прискорити процес ремонту та мінімізувати розходи матеріалів.

Безповітряна технологія фарбування бетонної підлоги передбачає не тільки професійне очищення поверхні від забруднення, але й надання їй «шорсткості». Ефект шорсткості досягається за допомогою піскоструйного оброблення поверхні. Наступним етапом є ліквідація всіх тріщин та нерівностей за допомогою цементного розчину. Результатом дотримання всіх етапів підготовки є ідеальна адгезія лакофарбних матеріалів з поверхнею.

Для того, щоб механізоване фарбування стін, підлоги та стелі реалізувалося швидко, якісно та у відповідності з дизайнерським рішенням в інтер’єрі, процес проведення безповітряного фарбування варто довіряти тільки професіоналам.

Замовити професійне фарбування великих інтер'єрів промислових об'єктів, торгових центрів та офісів в Україні

Замовити професійне фарбування великих інтер'єрів промислових об'єктів, торгових центрів та офісів в Україні

Компанія «Проф-Фарбування» - це команда досвідчених експертів, основним завданням яких є швидке та якісне проведення оздоблювальних та фарбувальних робіт безповітряним методом для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки новітньому обладнанню та оригінальним матеріалам вже сьогодні нам вдалося створити ряд дизайнерських проектів для інтер’єрів розважальних центрів, офісів, ресторанів та промислових об’єктів.

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є промисловий альпінізм. Завдяки спеціальним люлькам та іншому професійному обладнанню ми легко реалізуємо фарбування великих промислових інтер’єрів з високою стелею та складною геометрією стін. В процесі проведення  фарбувальних робіт ми використовуємо високотехнологічний фарбопульт, завдяки якому досягаються швидкі та ідеальні результати.

Перед початком реалізації кожного проекту ми детально вивчаємо не тільки конструкційні особливості будівельного об’єкту для вірного вибору систем фарбування, але й враховуємо бренд-бук підприємства. Як результат, механізоване фарбування інтер’єрів від спеціалістів «Проф-Фарбування» реалізується не тільки в максимально стислі терміни, але й є дієвим інструментом для демонстрації фірмового стилю заводу, офісу або розважального центру.

Окрім фарбування інтер’єрів безповітряним методом, в нашій компанії Ви знайдете широкий спектр оздоблювальних, антикорозійних, гідроізоляційних та утеплювальних робіт. Декор Американка Мак-Спрей допоможе реалізувати ексклюзивний дизайн-проект в інтер’єрі, а антикорозійний захист подовжить довговічність ремонту. Для утеплення стін оптимальним вибором стане штукатурний мокрий фасад, а гідроізоляція рідкою гумою Ізомат захистить будинок або бізнес-об’єкт від факторів зовнішнього середовища.

Замовити професійне безповітряне фарбування інтер’єру з гарантією якості Ви можете просто зараз. Спеціалісти нашої компанії порекомендують оптимальну систему фарбування в залежності від конструкційних особливостей приміщення та нададуть відповіді на всі Ваша запитання.

Компанія «Про-Фарбування» - це сучасні технології фарбування поверхонь механізованим способом та тільки доступні ціни.

Послуги Ціна за 1 м2/м.п.
Фарбування приміщень всередені
Фарбування стін 2 шари в/е фарбою100 грн.
Фарбування стелі 2 шари в/е фарбою120 грн.

*-Ціна вказана за роботу без розхідних та лакофарбних матеріалів!