en - язык ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Побілка крейдою

Побілка крейдою

Побілка крейдою – це один з найпростіших та недорогих способів експрес-побілки будь-якої поверхні. Завдяки фінансовій доступності та довговічності результатів, крейдове фарбування широко використовується для швидкого оздоблення стін дитячих садків,  шкіл, під’їздів, промислових об’єктів та СТО без зайвих затрат.

Крейдова побілка реалізується механізованим способом, що дозволяє швидко та якісно пофарбувати великі площі. Результатом побілки крейдою є свіжий та білосніжний зовнішній вигляд стін та стелі.

Основними перевагами крейдової побілки стін механізованим способом є:

 • Естетичність та санітарна чистота;
 • Швидке фарбування великих площ;
 • Без попередньої підготовки стін;
 • Екологічна безпечність;
 • Довговічність покриття;
 • Фінансова доступність.

Головною перевагою побілки крейдою є мінімальні вимоги до підготовки стін або стелі. Вже одразу після обезпилення поверхні, можна наносити перші шари побілки. Фарбування крейдою відмінно лягає, як на стару штукатурку з ціллю «освіжити» приміщення, так і на бетон або цеглу.

Процес нанесення крейдової побілки не займає багато часу і реалізується за допомогою спеціальних апаратів для швидкого фарбування великих площ. Це є особливо важливим для фарбування промислових об’єктів або адміністративних будівель,  де необхідно швидко та недорого побілити поверхню.

Побілка вапном

Побілка вапном

Побілка вапном – це бюджетний та простий спосіб фінішної обробки поверхні стін та стелі з відмінними результатами. Завдяки відмінним характеристикам вапняного матеріалу досягається якісне перекриття невеликих вм’ятин, тріщин або сколів. Окрім відмінного вирівнювання стін, після висихання вапняна побілка перетворюється у гладку, білосніжну та міцну поверхню.

Особливістю побілки вапном є її дезінфікуючі властивості та стійкість до вологи. Як результат, вапняне фарбування широко використовується для швидкої побілки не тільки лікарень, санаторіїв, шкіл або промислових об’єктів, але й гаражів, підвалів або бані.

Основными преимуществами известковой побелки являются:

 • Фінансова доступність;
 • Одночасне фарбування та шпаклювання стін;
 • Без попередньої підготовки стін;
 • Висока міцність покриття;
 • Стійкість до вологи;
 • Антибактеріальні та дезінфікуючі властивості;
 • Довговічний та естетично привабливий результат.

Процес нанесення побілки вапном для великих площ не займає багато часу та реалізується механізованим способом. Перед початком фарбування рекомендується зволоження поверхні простою водою з подальшим ґрунтуванням вапняним молочком. В результаті мінімальної та не затратної підготовки поверхні досягається рівне та монолітне покриття білого кольору.

Дезинфікація мідним купоросом

Дезинфікація мідним купоросом

Дезінфекція стін та стелі мідним купоросом – це ефективний та роками перевірений  метод боротьби із пліснявою у погано провітрюваних та вологих приміщеннях. За допомогою недорогої та швидкої механічної дезінфекції мідним купоросом досягається не тільки миттєва ліквідація проявів грибка, але й забезпечується довговічний антибактеріальний захист поверхні.

 • Комплексне зачищення поверхні;

  Зачистка поверхні передбачає професійне очищення стін від старої штукатурки або шпалер. Очищення проводиться механізованим методом, що дозволяє ліквідувати «гнізда» плісняви та грибка стін.

 • Оброблення стін та стелі;

  Рівномірне нанесення мідного купоросу на стіни та стелю забезпечує миттєву дезінфекцію поверхні з якісним захистом від проявів грибку в майбутньому.

 • Фінальне оброблення та зачистка поверхні.

  Заключним етапом дезінфекції мідним купоросом є надання поверхні рівного та очищеного зовнішнього вигляду.

Дезінфекція мідним купоросом широко застосовується для швидкої та недорогої ліквідації причин утворення грибка стін у приміщеннях з поганою вентиляцією та стійкістю до вологи. Вже після першого оброблення стелі або стін досягаються помітні результати, а поверхня виглядає свіжою та чистою.

Фарбування стін різними кольорами

Фарбування стін різними кольорами

Механізоване фарбування стін та стелі – це гармонійне поєднання естетично привабливих результатів, відмінної дезінфекції та високої швидкості проведення робіт. Процес нанесення оздоблювальних матеріалів реалізується з використанням сучасних апаратів, за допомогою яких  легко можна пофарбувати самі великі території. Можливість швидко пофарбувати промисловий об’єкт, адміністративну будівлю, цех або СТО робить механізовану техніку фарбування стін оптимальним вибором для швидкої та ефективної реалізації будь-яких оздоблювальних завдань.

Обрати оптимальний матеріал для фарбування стін варто в залежності від бюджету та бажаних результатів. Для швидкої побілки та одночасної дезінфекції під’їзду або спортзалу відмінним вибором стане вапняне оброблення стін. У тому випадку, якщо це фарбування бізнес-центру або приватного будинку оптимальним рішенням стане фарбування стін більш дорожчими матеріалами. Це може бути, як декоративна штукатурка Американка, так і сучасне фарбування стін в стилі «ЛОФТ».

Знайти широкий вибір оздоблювальних матеріалів для швидкого та не дорогого фарбування стін об’єктів різного цільового призначення  Ви зможете у компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Замовити професійне фарбування стін та стелі механізованим способом в Україні

Замовити професійне фарбування стін та стелі механізованим способом в Україні

Компанія «Проф-Фарбування» пропонує професійне фарбування стін крейдою, вапном, а також дезінфекцію мідним купоросом по доступній ціні. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технікам механізованого оброблення поверхонь нам вдалося реалізувати ряд проектів фарбування великих площ  для складських приміщень, під’їздів, заводів та СТО. Крім того, саме в нас Ви можете замовити фарбування декором Американка МАК-МПРЕЙ, фарбування в стилі «ЛОФТ» МАК-СПРЕЙ ПРО, утеплення фасадів «Штукатурний мокрий фасад», а також гідроізоляцію рідкою гумою по більш, ніж доступній ціні.

Замовити механізовану побілку стін та отримати миттєві результати Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з нами за номером:  +38 (097) 540 84 33, +38 (063) 960 33 31

Довіряйте кращим та насолоджуйтеся якісним фарбуванням стін разом з командою «Проф-Фарбування» в Україні.

Послуги Ціна за 1 м2
Побілка вапномвартість
Побілка крейдоювартість

* — ціна вказана за роботу з матеріалом!