en - язык ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Фарбування фасадів безповітряним методом

Фарбування фасадів безповітряним методом

Фарбування фасадів – це невід’ємна складова створення цілісної композиції екстер’єрної частини будинку або промислового об’єкту. Завдяки сучасним технологіям фарбування та широкому вибору дизайнерських рішень, на сьогодні легко можна реалізувати дизайн-проект будь-якої складності для фарбування висотних площ.

Одним з найбільш популярних методів фарбування фасадів будівель з дерева або цегли, а також огорож, промислових металоконструкцій та цехів є безповітряний метод фарбування.

Безповітряний метод фарбування – це сучасний спосіб нанесення лакофарбових матеріалів, основним завданням якого є отримання якісного однорідного покриття в максимально стислі терміни. Особливістю безповітряного способу фарбування є не тільки якісний результат, але й можливість проведення фарбування великих площ механізованим методом. Крім того, за допомогою даного типу фарбування можна швидко та рівномірно пофарбувати, як фасад будівлі, так і декори з дерева, прилеглі до території огорожі та дах. Як результат, з безповітряним методом фарбування можна швидко та якісно створити цілісну дизайнерську композицію екстер’єрної частини об’єкта будь-якого цільового призначення.

Основними перевагами фарбування фасадів механізованим способом є:

 • Ідеальні результати;
 • Рівномірне та однорідне розподілення матеріалу;
 • Можливість фарбування важко досяжних висотних поверхонь;

  Механізований метод фарбування дозволяє комплексно пофарбувати фасад будь-якої складності, включаючи історично важливі об’єкти з великою кількістю ліпних робіт та інших складних декорацій.

 • Зниження втрат ЛКМ;

  Метод безповітряного фарбування фасадів дозволяє знизити витрати матеріалів більш ніж на 25%.

 • Швидке фарбування великих площ;

  Використання апаратів безповітряного фарбування фасадів забезпечує повну механізацію всіх процесів фарбування, а отже швидке виконання поставлених завдань.

 • Стійкість лакофарбного покриття до впливу факторів зовнішнього середовища;
 • Антикорозійна стійкість;
 • Стійкість до механічних пошкоджень;
 • Екологічна безпечність;
 • Доступна цінова політика.

Особливістю безповітряного методу фарбування фасадів, є не тільки можливість якісно та швидко пофарбувати великі площі, але й широкий спектр використання. Безповітряний метод фарбування широко використовується, як для швидкого механізованого фарбування фасадів бізнес-центрів, приватних будинків, державних закладів або промислових об’єктів, так і для складних металоконструкцій, огорож з дерева або металу, а також покрівлі. Безповітряний метод фарбування даху дозволяє не тільки швидко провести процес фарбування, але й захистити конструкцію від впливів факторів зовнішнього середовища. Як результат, за допомогою механізованого фарбування висотних поверхонь забезпечується  необхідний рівень захисту від УФ опромінення, механічних ушкоджень та корозії, що забезпечує експлуатаційну довговічність покрівлі.

Окрім швидкого фарбування фасадів будівель або покрівлі, механізований спосіб нанесення лакофарбних матеріалів широко застосовується  для швидкого фарбування металоконструкцій різного цільового використання.

Безповітряне фарбування металоконструкцій. Особливості нанесення

Безповітряне фарбування металоконструкцій. Особливості нанесення

Безповітряний метод фарбування металоконструкцій – це складний процес, який передбачає не тільки експертний вибір фарбувальних систем, але й реалізацію всіх етапів нанесення матеріалів. Знаходячись під відкритим небом, саме металоконструкції найбільш схильні до впливів факторів зовнішнього середовища, які не рідко впливають не  тільки на зовнішній вигляд металу, але й на його функціональність. До металоконструкцій відносять, як металеві огорожі, решітки або труби на фасадах будівель, так і складні мостові крани. Завдяки сучасному механізованому фарбуванню металоконструкцій забезпечується  естетичність, необхідний рівень захисту та довговічність.

Для того, щоб фарбування мостових кранів безповітряним методом та інших металоконструкцій було дієвим інструментом захисту від корозії та подарувало підприємству респектабельний зовнішній вигляд, варто дотримуватися правил фарбування.

Фарбування металевих огорож або промислових металоконструкцій безповітряним способом передбачає обов’язкове проведенення ґрунтовки, від якої залежить якість адгезії лакофарбних матеріалів з поверхнею металу. Фарбування металоконструкцій на відкритому повітрі механізованим способом реалізується в один або в два шари в залежності від обраної фарби та конструкційних особливостей об’єкту.

Фарбування фасадів промислових будівель та цехів

Фарбування фасадів промислових будівель та цехів

Механізоване фарбування фасадів промислових об’єктів є невід’ємною складовою формування фірмового стилю підприємства. Саме завдяки безповітряному методу нанесення лакофарбних матеріалів можна легко реалізувати фарбування висотних будівель у потрібний колір з високою швидкістю проведення робіт. В процесі фарбування фасадів промислових об’єктів застосовується промисловий альпінізм та спеціальні люльки, за допомогою яких процес роботи реалізується швидко та з максимальною ефективністю.

Для того, щоб механізоване фарбування фасадів житлових будинків, промислових об’єктів або металоконструкцій реалізувалося швидко та якісно, його проведення варто довіряти тільки досвідченим експертам. Знайти команду висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом роботи  Ви можете у компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Замовити фарбування фасадів безповітняним методом в Україні

Замовити фарбування фасадів безповітняним методом в Україні

Компанія «Проф-Фарбування – це безповітряний метод фарбування фасадів будівель, промислових об’єктів, цехів, огорож або металоконструкцій будь-якої конструкційної складності. В нашому арсеналі новітнє обладнання категорії «промисловий альпінізм», оригінальні лакофарбні матеріали та сучасні техніки фарбування, за допомогою яких кожен новий проект реалізується швидко та з гарантією якості. В залежності від специфіки об’єкту будівництва, експерти нашої компанії порекомендують оптимальну систему  фарбування, яка забезпечить фасаду не тільки естетично привабливий  зовнішній вигляд, але й високий рівень захисту від факторів зовнішнього середовища. Підбір систем фарбування безповітряним методом від спеціалістів «Проф-Фарбування» реалізується в залежності від конструкційних особливостей та цільового призначення будівельного об’єкту. Крім того, саме в нас Ви зможете замовити оздоблювальні роботи, сучасну побілку, гідроізоляцію або утеплення фасадів. Це може бути, як декор Американка Мак-Спрей, яка відкриває широкий спектр дизайнерських рішень, так і штукатурний мокрий фасад для якісного утеплення будинку.

Замовити безповітряне фарбування покрівлі, фасаду або огорож з металу або дерева по доступній ціні Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії або підтвердити запит на виконання фарбування фасадів на нашому сайті.

Довіряйте кращим та насолоджуйтеся якісним фарбуванням фасадів механізованим методом разом з командою «Проф-Фарбування».

Гідроізоляція підлоги руберойдом в Україні

Гідроізоляція підлоги руберойдом в Україні

На сьогодні, руберойд застосовується не тільки для облаштування фундаменту, але й покрівлі або підлоги. Гідроізоляція руберойдом для підлоги проводиться у випадку підвищеної вологи в процесі стяжки. Результатом своєчасної гідроізоляції є надійний захист паркету без тріщин та просідань у майбутньому.

Гідроізоляція для підлоги є особливо актуальною для дерев’яних паркетів, які найбільш  є схильними до впливу вологи та грибкових утворень. Часте потрапляння вологи або дрібні механічні ушкодження не рідко призводять до утворень плісняви та тріщин на паркеті. В результаті відсутності гідроізоляції для дерев’яної підлоги порушується не тільки дизайнерська цілісність паркету, але й зростають ризики травматизму. Гідроізоляція руберойдом також є необхідною для цементної підлоги, яка знаходиться над підвальними або складськими приміщеннями.

Процес встановлення руберойду для підлоги здійснюється методом очищення та вкладання листів руберойду, таким чином, щоб матеріал находив на стіни. Далі, листи монтуються внахлест з рівномірним їх склеюванням мастикою. Кінці руберойду закріплюють на стінах за допомогою спеціального скочу. У випадку залізобетонної підлоги, після проведення монтажних робіт для руберойду робиться стяжка. Наступним етапом організації гідроізоляції для підлоги є встановлення ламінату.

Гідроізоляція руберойдом покрівлі в Україні

Гідроізоляція руберойдом покрівлі в Україні

Гідроізоляція покрівлі руберойдом – це гарантія не тільки комфортного, але й «сухого» проживання. Саме завдяки своєчасному проведенню гідроізоляційних робіт для даху досягається надійний захист від грибкових утворень, вологи та прямого впливу опадів.

Основними перевагами гідроізоляції покрівлі руберойдом є:

 • Доступна ціна;

  У порівнянні з іншими гідроізоляційними матеріалами, гідроізоляція руберойдом для покрівлі коштує в рази дешевше, зберігаючи при цьому відмінні експлуатаційні характеристики.

 •   Широкий вибір видів гідроізоляційного матеріалу;

  На сьогодні, представлені різноманітні рішення для гідроізоляційних робіт з використанням руберойду, які забезпечують надійний захист від вологи.

 •   Естетична привабливість;

  Сучасний гідроізоляційний матеріал для даху ідеально підходить для фінішного багатошарового покриття та дозволяє у стислі терміни створити необхідну дизайнерську композицію.

 •   Створення комфортного мікроклімату у приміщенні;

  Завдяки своїй екологічній чистоті та високій паропроникності, дах з гідроізоляцією руберойдом стане не тільки надійним захисником від вологи, але й забезпечить комфортне проживання всередині приміщення.

 •   Стійкість до різких температурних перепадів;

  Гідроізоляція руберойдом для покрівлі є стійкою не тільки до впливу вологи, але й до різких температурних коливань. Як результат, покрівля з використанням руберойду не втратить своїх експлуатаційних характеристик у найморозніший або спекотний день.

 •   Проста та швидка реконструкція;

  У випадку зносу, тріщину або вм’ятину на руберойді можна легко залатати мастикою.

 •   Простий та швидкий монтаж;

  Руберойд для гідроізоляції даху легко та швидко монтується на будь-яку поверхню та на покрівлю будь-якої конструкції, створюючи при цьому надійний гідроізоляційний бар’єр.

Гідроізоляція з використанням руберойду – це оптимальний вибір для кожного хто прагне до комфортного проживання. Завдяки правильному проведенню монтажно-укладальних гідроізоляційних робіт для покрівлі, стін або фундаменту забезпечується комфортний, довговічний та «сухий» мікроклімат в приміщенні. Неякісні будівельні матеріали та некваліфіковане укладання руберойду можуть привести не тільки до швидкого зносу будівлі, але й до повної непридатності  об’єкту для роботи або проживання.  Саме тому, процес укладання руберойду для фундаменту, підлоги або покрівлі варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Знайти команду спеціалістів з багаторічним досвідом роботи, які знають всі тонкощі укладання гідроізоляційного руберойду, Ви зможете вже сьогодні у компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Послуга Вартість
Безповітряне фарбування агрегатами високого тиску фасадів будівель
Фарбування стін 2 шари в/е фарбою80 грн.
Безповітряне фарбування агрегатами високого тиску фасадів будівель емалями та грунтовками
Ґрунтування Гф20 грн.
Фарбування емаллю Пф стін 2 шари80 грн.