ua - язык ru - язык
ТОВ"ПРОФ-ФАРБУВАННЯ"
Структурне фарбування

Структурне фарбування

Сьогодні, структурне фарбування є одним з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів, який широко застосовується для рельєфного декорування фасадів та інтер’єрів. Завдяки високій в’язкості та широкому спектру дизайнерських рішень, саме за допомогою фактурної фарби створюється оригінальне оздоблення стін та стелі.

Особливістю структурного фарбування стін є можливість досягнення різноманітних візуальних ефектів з високою довговічністю покриття.

Основними перевагами структурного фарбування стін є:

 • Широкий вибір дизайнерських рішень;

  Структурне фарбування стін дозволяє реалізувати фінішне оздоблення стін з самим незвичайним дизайном. За допомогою спеціальних інструментів для оздоблення досягаються візуальні ефекти крапель дощу, пелюсток троянд, цегли, натурального дерева або незвичайної абстракції.

 • Можливість надання поверхні будь-якого відтінку;

  Першочерговим  кольором фактурної фарби є білий. Таким чином, додав потрібний колір можна створити справжній шедевр інтер’єрного мистецтва. Це може бути фрагментальна позолота стін або рельєфна стеля у спальні блакитного кольору.

 • Щільна структура рельєфного покриття стін;

  Завдяки своїй щільній структурі, за допомогою фактурної фарби можна легко приховати дефекти та нерівності стін або стелі. Як результат, нанесення структурної фарби не потребує доведення поверхні до ідеального стану.

 • Високі показники паропроникності;

  Структурний оздоблювальний матеріал не накопичує вологу, відмінно пропускає повітря та дозволяє стінам «дихати».

 • Стійкість до механічних пошкоджень;

  Структурний оздоблювальний матеріал відноситься до одних з  найміцніших та довговічних декоративних покриттів без потреби проведення оновлення або ремонтних робіт.

 • Висока вологостійкість покриття;

  Структурна фарба має високу стійкість до вологи, що робить даний оздоблювальний матеріал оптимальним вибором не тільки для фарбування стін кімнат, але й для декорування ванни, сауни або закритого басейну.

 • Можливість зміни кольору після фінального колорування;

  Фактурну фарбу з часом можна оновити. Рельєфне декороване покриття стін з часом можна перефарбувати у будь-який інший колір без необхідності проведення зачищення або зняття покриття.

 • Відмінна зносостійкість та довговічність оздоблювального матеріалу;

  Фактурна фарба не лущиться, не осипається та зберігає роками естетично привабливий зовнішній вигляд.

 • Стійкість до впливу ультрафіолетових променів;

  Фактурна фарба не вицвітає, що робить її оптимальним вибором для фарбування фасадів будинку або огорожі. Така фарба не змінить своєї структури та кольору під впливом факторів зовнішнього середовища.

 • Відмінна еластичність;

  Фактурне декороване покриття не дряпається  та є приємним на дотик;

 • Екологічна безпечність;

  Структурне декороване покриття для стін є повністю безпечним, що підтверджують ряд екологічних досліджень та експертиз.

 • Простий та швидкий догляд;

  Фактурна фарба є самим невибагливим оздоблювальним матеріалом. Для того, щоб надати поверхні доглянутого та чистого вигляду достатньо лише протерти стіни вологою губкою.

 • Універсальність оздоблювального матеріалу;

  Структурна фарба є одним з найбільш універсальних оздоблювальних матеріалів, який застосовується для фарбування інтер’єрів, фасадів, або огорож. Фактурна фарба є сумісною не тільки з оштукатуреними та шпакльованими поверхнями, але й з цеглою, гіпсокартоном та бетоном. Як результат, фактурне фарбування огорожі, фасаду або стін будинку є універсальним вибором для швидкого оновлення будь-яких поверхонь та конструкцій.

 • Доступна ціна структурного фарбування стін.

  Оригінальний рельєфний оздоблювальний матеріал гармонійно поєднує в собі високу якість та доступну цінову політику.

Ряд переваг та відміні експлуатаційні характеристики оздоблювального покриття, роблять структурне фарбування стін сучасним, довговічним та естетично привабливим вибором для кожного, хто прагне до створення особливих інтер’єрів.

Структурне фарбування. Техніки нанесення

Структурне фарбування. Техніки нанесення

Структурна фарба – це сучасний оздоблювальний матеріал, який активно використовується для декорування, як житлових будинків, так і комерційних приміщень. На відміну від проклейки шпалер, рельєфна фарба дає необмежений спектр креативу. За допомогою валику з трафаретом можна нанести густу та в’язку фарбу на стіни або зробити фрагментальне декорування стелі з вишуканим орнаментом.

Техніка нанесення фактурної фарби передбачає підготовку основи поверхні. Для підготовки основи використовується ґрунтовка, яка рівномірно наноситься на стіни або стелю. Після нанесення  ґрунтувального матеріалу, наступним етапом  є вибір потрібного інструменту. Оптимальним вибором стане кисть, широкий шпатель або валик для структурної фарби з заздалегідь обраним візерунком.

Нанесення структурної фарби не займає багато часу, однак в процесі фарбування стін варто дотримуватися температурного балансу у приміщені в межах 25ºС та уникати протягів. Період висихання фактурної фарби складає до 12 днів.

Структурна фарба для оригінального оформлення стін

Структурна фарба для оригінального оформлення стін

На сьогодні, структурне фарбування стін є оптимальним вибором для створення справжніх  шедеврів дизайнерського мистецтва. Завдяки широкому вибору інструментів для нанесення оздоблювального матеріалу, можна створювати різноманітні структури, орнаменти та ефекти в одному інтер’єрі. У якості інструменту для нанесення застосовують шпатель, кисть або валик.

Одним з найбільш популярних дизайнерських інструментів для фарбування стін є валик структурний під шкіру. Валик структурний під шкіру застосовується, як для нанесення структурної фарби, так і глазурі, що дозволяє створювати потрібний орнамент з різним візуальним ефектом. Крім того, за допомогою  такого інструменту можна отримати, як ефект шкіри, так і волокнистої тканини.

Не менш популярним вибором для структурного фарбування стін є валик фігурний з ефектом цегляної фарби. Такий інструмент не рідко застосовується, як для повного, так і для фрагментального оформлення стін в приватних будинках або в бізнес-центрах. Для створення оригінальних інтер’єрів також обирають структурний валик з ефектом мішковини. Таке фінішне оздоблення стін створює об’ємну шорсткість та є ідеальним вибором для фарбування великих залів.

Для того, щоб фактурне фарбування стін було довговічним та естетично привабливим покриттям, процес нанесення  матеріалу та вибір «правильного» інструменту варто довіряти тільки досвідченим експертам. Знайти команду професіоналів, сертифіковані матеріали, а також широкий вибір інструментів для нанесення фактурної фарби Ви зможете у компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Замовити структурне фарбування стін по доступній ціні в Україні

Замовити структурне фарбування стін по доступній ціні в Україні

Компанія «Проф-Фарбування» пропонує структурне фарбування фасадів та інтер’єрів з гарантією якості. В нашому арсеналі досвідчені експерти, сучасні методи нанесення декоративних покриттів та оригінальні матеріали, завдяки яким процес нанесення рельєфної фарби реалізується професійно, якісно та в стислі терміни.

В залежності від дизайн-проекту Вашого будинку або офісу ми порекомендуємо оптимальний вид покриття, а також інструмент для його нанесення. Це може бути, як фігурний валик з ефектом цегляної кладки або тканини, так і застосування спеціальної кисті для створення оригінального орнаменту на стелі.

Замовити фарбування стін фактурною фарбою Ви можете всього в один клік. Для цього достатньо або підтвердити запит на рельєфне фарбування стін на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами компанії «Проф-Фарбування» в Києві.

Компанія «Проф-Фарбування» - це професійне структурне фарбування інтер’єрів, фасадів та огорож та тільки доступні ціни.

Послуги Ціна за 1 м2
Фарбування структурною фарбоювартість

* — ціна вказана за роботу з матеріалом!